FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY

Go down

FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY Empty FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY

Post  CausingTraumaZ on Fri Feb 20, 2009 6:11 pm

Kengetarja Shqiptare nga Kosova Flaka Krelani e kendon kengen e Beyonce If I were a boy ne menyre
origjinale.
CausingTraumaZ
CausingTraumaZ
New User
New User

Number of posts : 3
Registration date : 2009-02-15

View user profile

Back to top Go down

FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY Empty Re: FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY

Post  Kushtrim on Sun Feb 22, 2009 9:43 pm

Perfekt e ka zonin Flaka Very Happy veq une ja kaloj Razz lol

Kushtrim
Moderator
Moderator

Number of posts : 10
Registration date : 2009-01-26

View user profile

Back to top Go down

FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY Empty Re: FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY

Post  EmpressTina on Sat Feb 28, 2009 11:20 pm

Hera e parë ësht për mua që e ndegjoj Flakën ka këndon duke mënduar "vërtet paska talent". Por këndon këngë palidhje ndonjë herë dhe e humb talentin kot e kot.
Por bukur e këndoj k'të këngë Smile Very Happy What a Face affraid lol!
EmpressTina
EmpressTina
New User
New User

Number of posts : 3
Age : 28
Registration date : 2009-02-28

View user profile

Back to top Go down

FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY Empty Re: FLAKA KRELANI - IF I WERE A BOY

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum