Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu - Nostalgji

Go down

Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu - Nostalgji Empty Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu - Nostalgji

Post  EmpressTina on Sat Feb 28, 2009 11:51 pm

Më kujtohet në fëmirinë e ëmbël kur isha e lirë sikur dallendyshja dhe isha në fazën ku ende nuk dijsha se çfarë mbanë kjo tokë, kjo botë dhe kjo jetë. E vjetër kënga po, por e paharruar. Këngët e tilla nuk harrohen kurrë dhe kur i ndegjoj vërtët lind 'Nostalgjia' lol! Shpresoj që ju pëlqen kënga.

EmpressTina
EmpressTina
New User
New User

Number of posts : 3
Age : 28
Registration date : 2009-02-28

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum