Rexhep Qosja thotë se problemi shqiptar në Ballkan është i pazgjidhur

Go down

Rexhep Qosja thotë se problemi shqiptar në Ballkan është i pazgjidhur Empty Rexhep Qosja thotë se problemi shqiptar në Ballkan është i pazgjidhur

Post  Kushtrim on Sun Feb 22, 2009 9:51 pm

Ndërkombëtarët do ta zgjidhin shumë shpejt problemin e veriut të Kosovës, në qoftë se do të kishin dëshirë, ka thënë akademiku Rexhep Qosja.
Problemi shqiptar në Ballkan është i pazgjidhur dhe në këtë kontekst institucionet kosovare duhet të bëjnë edhe propozime të tjera dhe jo të çimentohen në respektimin e detyrimeve që kanë marrë nga pakoja e Ahtisarit, vlerëson akademiku, Rexhep Qosja.

Kushtrim
Moderator
Moderator

Number of posts : 10
Registration date : 2009-01-26

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum