Troja - Amaneti i Clownit

Go down

Troja - Amaneti i Clownit Empty Troja - Amaneti i Clownit

Post  Kushtrim on Sat Feb 14, 2009 10:19 pm

Keng e perkryer, Tekst i perkryer, Video e perkryer cheers. Le te jete Kjo Kenge Shembull edhe per te tjeret se si behet muzika me vlere! E Sidmos per ata qe ndegjojne "tallava" afro .

TROJA - AMANETI I CLOWNIT


Kushtrim
Moderator
Moderator

Number of posts : 10
Registration date : 2009-01-26

View user profile

Back to top Go down

Troja - Amaneti i Clownit Empty Re: Troja - Amaneti i Clownit

Post  CausingTraumaZ on Sun Feb 15, 2009 3:05 pm

Kenga shume e mire , edhe e ka porosine shume te qarte dhe me vlere Smile
CausingTraumaZ
CausingTraumaZ
New User
New User

Number of posts : 3
Registration date : 2009-02-15

View user profile

Back to top Go down

Troja - Amaneti i Clownit Empty Re: Troja - Amaneti i Clownit

Post  labivlor on Sun Feb 15, 2009 3:28 pm

Dhe mua me pelqen kjo kenge,ka dhe tekstin shume domethenes.Muzik e paster

labivlor
Moderator
Moderator

Number of posts : 5
Registration date : 2009-02-08

View user profile

Back to top Go down

Troja - Amaneti i Clownit Empty Re: Troja - Amaneti i Clownit

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum