Malta 0:0 Albania

Go down

Malta 0:0 Albania Empty Malta 0:0 Albania

Post  Kushtrim on Sat Feb 14, 2009 9:55 pm

Une Kete barazim do ta konsideroja te turpshem kur kemi parasysh se kemi pasur nje kundershtar te dobet siq eshte Malta, kunder te cilit te gjitha ekipet nuk e kane problemin e fitores por se sa gola do ti japin 4 apo 5.

Prandaj shtrohet pyetja, a eshte e nevojshme te gjenden lojtar te rinj per kombetaren dhe a duhet patjeter te jene ata Shqiptar te ushtruar neper ekipet nderkombetare?

Kushtrim
Moderator
Moderator

Number of posts : 10
Registration date : 2009-01-26

View user profile

Back to top Go down

Malta 0:0 Albania Empty Re: Malta 0:0 Albania

Post  CausingTraumaZ on Sun Feb 15, 2009 3:07 pm

Me te vertete zhgenjim i madh qe humbem ne nje ndeshje kaq te lehte kur te gjithe pritnim fitore.
CausingTraumaZ
CausingTraumaZ
New User
New User

Number of posts : 3
Registration date : 2009-02-15

View user profile

Back to top Go down

Malta 0:0 Albania Empty Re: Malta 0:0 Albania

Post  labivlor on Sun Feb 15, 2009 3:26 pm

S'me ben me zemra ta ndjek me kete kombetare kaq te lodhur.shume zhgenjyese ajo ndeshje. Sad

labivlor
Moderator
Moderator

Number of posts : 5
Registration date : 2009-02-08

View user profile

Back to top Go down

Malta 0:0 Albania Empty Re: Malta 0:0 Albania

Post  Kushtrim on Sun Feb 15, 2009 4:12 pm

Une ka shume kohe qe nuk e kam ndjekur.... ne keto kualifikime edhe me pak Crying or Very sad Lojtaret tane nuk jane patriota! Eshte turp per ata qe nuk japin maksimumin per Shqiperine !!!

Kushtrim
Moderator
Moderator

Number of posts : 10
Registration date : 2009-01-26

View user profile

Back to top Go down

Malta 0:0 Albania Empty Re: Malta 0:0 Albania

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum